Підгрушна виграла «срібло» в суперспринті на чемпіонаті Європи з біатлону

Жіноча частина української збірної слідом за чоловічою відзначилася нагородою на чемпіонаті Європи з біатлону, який стартував 26 лютого в білоруських Раубичах. Лідер команди Олена Підгрушна фінішувала другою в суперспринті.

З одним промахом Підгрушна програла 2,8 секунди лише влучній росіянці Євгенії Павловій, але приблизно на стільки ж українка випередила француженку Хлою Шевальє.

Раніше «бронзу» в чоловічому суперспринті здобув Дмитро Підручний.

Суперспринт – наймолодша дисципліна в біатлонній програмі, яка офіційно дебютувала на етапі Кубка IBU 14 березня 2018 року.

У кваліфікації стартують роздільно з різницею в 15 секунд, дистанція 3 км з двома вогневими рубежами. На кожній стрільбі у спортсмена 1 запасний патрон. Якщо після шістьох пострілів залишилися незакриті мішені, то спортсмен біжить штрафне коло 75 метрів. 30 найкращих виходять до фіналу, який відбувається через кілька годин після кваліфікації.